GRUPA ZAYAVA TEAM MWMA POLAND - Oddział Trójmiasto

Zaczęty przez Krzysztof Nowicki, Lip 06, 2019, 08:27 pm

Poprzedni wątek - Następny wątek

Krzysztof Nowicki

Lip 06, 2019, 08:27 pm Ostatnia edycja: Lip 06, 2019, 08:29 pm by Krzysztof Nowicki
ZAYAVA TEAM POLAND - Oddział Trójmiasto. Grupa ta zrzesza osoby z trójmiasta interesujące się walką z użyciem broni białej we wschodnim stylu. Doświadczenie budujemy używając w sparingach wschodnich sztuk walki. Pozycje oraz styl poruszania się w walce zaczerpnęliśmy z kilku-wiecznej tradycji klasztoru Shaolin, którego legendarne techniki były fundamentem Ninjajutsu oraz wielu nowo-powstałych sztuk walki.

Formuła FC MWMA (Full Contact Mixed Weapon Martial Arts), którą rozwijamy w Polsce to walka przy użyciu praktycznie dowolnej broni białej w wersji sparingowej z elementami walki w stójce (także przy wykorzystaniu kopnięć i obaleń) oraz walki w parterze gdzie używa się dźwigni, duszeń, trzymań oraz ataków dowolnymi częściami ciała lub ciosów przy użyciu podręcznej broni białej np. Nóż sparingowy.Jeśli krew w twoich żyłach jest napędzana przez serce smoka i chcesz dołączyć do grupy ZAYAVA aby uczyć się jak wykorzystać drzemiącą wewnątrz siłę sprawdź poniższe wymagania, które należy spełnić aby dołączyć do naszej społeczności.Aby dołączyć do grupy ZAYAVA TEAM POLAND trzeba:

-bardzo, bardzo, bardzo mocno tego chcieć i być zdeterminowanym.

-mieć ukończone 18 lat.

-być sprawnym fizycznie: rozciągnięcie, wytrzymałość, siła. (praktyka w sztukach walki mile widziana)

-być dojrzałym emocjonalnie i kulturalnym człowiekiem, chętnym aby z pokorą rozwijać dane umiejętności.

-zdobywać aktywnie, regularnie i konsekwentnie doświadczenie w sparingach i w posługiwaniu się bronią białą np. na treningach www.whip-sport.pl lub np. biorąc udział w bitwach rycerskich/wikingowych grup rekonstrukcyjnych.


Jeśli czujesz, że to jest właśnie coś dla Ciebie a powyższe wymagania Cię nie zniechęcają, to czuj się swobodnie aby aplikować drogą mailową pod adresem: krzysiek.new@gmail.com (W tytule Wiadomości proszę zamieścić " Zayava - rekrutacja <Twoje Imię i nazwisko lub pseudonim> "


Zapraszam serdecznie!
"Ten kto bicze zniesie i szyderstwa losu"