Tibetan wave w europie

Zaczęty przez kooniu, Paź 30, 2019, 04:59 pm

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sebastian Zawadzki

Ogólnie to ja bym w ogóle zmienił cały program wychowania fizycznego w szkołach, a przede wszystkim szkołach podstawowych - tam to wszystko się zaczyna. W-f powinien być w każdym dniu, ale poprowadzony z nową myślą która obecnie dociera do większych mas, czyli sport jest dla zdrowia, a nie sport niszczy zdrowie. 90% ludzi nie wie jak to robi, dlatego ta ich chuj%$& nie jest zdrowa, ale skąd te 90% ludzi ma o tym wiedzieć? Do niedawna też o tym nie wiedziałem i robiłem chuj%$# która niszczyła mi zdrowie. Ale za swoją edukację którą niestety zacząłem bardzo późno, musiałem grubą kasę płacić w tysiącach - a gdyby to wszystko podsumować, to nie mam pojęcia ile już w to kasy wpakowałem. Taka edukacja powinna być darmowa i zaczynać się od szkół podstawowych. Oczywiście nasze pokolenia są stracone, wychowywane przez nauczycieli komunistów którzy nie wiedzą co jest teraz, robią ciągłość programową z czasów komuny. Ale te najmłodsze generacje można by ogarnąć... ale do tego potrzeba nowych kadr, z nową myślą i wizją sportową.

Trochę chyba z tematu "zboczyliśmy", ale ja tak czasami mam "na grubo" :)