Przeróbki zdjęć z treningów z dołączonymi tekstami - zapraszam do wrzucania :)

Zaczęty przez Sebastian Zawadzki, Sie 04, 2019, 03:31 pm

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sebastian Zawadzki

Wyszło tak, że Aneta ostatnio zaczęła mi niespodziewane pstrykać zdjęcia, gdzie człowiek jest "nie przygotowany" do "pozycji do walki". Mam kilka z nich odłożonych, więc rozpoczynam temat zdjęciem losowym. Zapraszam do dołączania się ze swoimi przeróbkami :)

MereMre

Czekam na to zdjecie z "tyle sniegu najebało" :P
A tu wyglądasz jak czarownik ;P

Sebastian Zawadzki

Teraz dopiero zauważyłem literówkę w tekście, już jest poprawiony.

Bardzo dużo osób cały czas mnie się pyta czy sparingi są bezpieczne. Mówiąc że oczywiście tak, muszę nie dać poznać na twarzy że kłamię, dlatego te zdjęcie skojarzyło mi się z tym tekstem :D

Co do "tyle naje%$@# śniegu" też mam przygotowany tekst z życia wzięte. Innym razem wrzucę :)

Sebastian Zawadzki

Krzysztof Nowicki

Poproszę o dostęp do tych zdjęć na google drive. Też chce zrobić meme!!!!!!!!!!!
"Ten kto bicze zniesie i szyderstwa losu"

Sebastian Zawadzki

Kurde, aż się boję wysyłać, bo mam jeszcze dwa inne przygotowane plus ten który już wrzuciłem an FB.

Sebastian Zawadzki

Sebastian Zawadzki

Mem z ostatniej niedzieli sparingowej.

PS. Aneta nic się nie martw, to nie ty. W niedzielę były dwie inne kobiety i też walczyły ;)

MereMre

Sebastian Zawadzki

Taka poniżej sytuacja jak najbardziej po sparingach z biczami. Osoby tam występujące są oczywiście przypadkowe w stosunku do mema :) Mem miał mieć charakter pokazania "silnej kobiety" która nie pierdzieli się w życiu, a mężczyzna musi nieść ten krzyż pański :)

MereMre

Sebastian Zawadzki

Mem pojawił się jakiś czas temu na FB, ale warto uzupełnić temat w brakujące pozycje :)

Sebastian Zawadzki