Paź 21, 2021, 08:05 pm

Aktualności:

SMF - Just Installed!


Ostatnie wiadomości

Strony 1 ... 8 9 10
91
Filmy / Odp: Bat w filmie
Ostatnia wiadomość przez Krzysztof Milewski - Lis 25, 2019, 08:12 am
mu mu
przepraszam bardzo scena z ferengi i biczami elektrycznymi pochodzi ze star trek - new generetion s1 e5 :P
92
Filmy / Odp: Bat w filmie
Ostatnia wiadomość przez Sebastian Zawadzki - Lis 24, 2019, 09:57 am
Kurde, przyznam się że źle szukałem, najpierw szukałem ukrytych wskazówek na zdjęciu, a później szybko imię i nazwisko kopiuj wklej i dalsze poszukiwania. Teraz kumam ;D
93
Filmy / Odp: Bat w filmie
Ostatnia wiadomość przez kooniu - Lis 23, 2019, 11:03 pm
ma nazwisko ,, batowe ,, ;)
94
Filmy / Odp: Bat w filmie
Ostatnia wiadomość przez Sebastian Zawadzki - Lis 23, 2019, 04:51 pm
Kurde, na google nie ma takiej pani, ani na filmweb, ani na wiki. Jakieś odnośniki też nie działają. Chyba że źle szukam, jakiego rodzaju aktorką jest? Kolega się pyta, bo nie potrafi zrozumieć co ta pani ma wspólnego z "biczami" - a temat został poruszony i trzeba to sprawdzić ;)
95
Ogólnie to ja bym w ogóle zmienił cały program wychowania fizycznego w szkołach, a przede wszystkim szkołach podstawowych - tam to wszystko się zaczyna. W-f powinien być w każdym dniu, ale poprowadzony z nową myślą która obecnie dociera do większych mas, czyli sport jest dla zdrowia, a nie sport niszczy zdrowie. 90% ludzi nie wie jak to robi, dlatego ta ich chuj%$& nie jest zdrowa, ale skąd te 90% ludzi ma o tym wiedzieć? Do niedawna też o tym nie wiedziałem i robiłem chuj%$# która niszczyła mi zdrowie. Ale za swoją edukację którą niestety zacząłem bardzo późno, musiałem grubą kasę płacić w tysiącach - a gdyby to wszystko podsumować, to nie mam pojęcia ile już w to kasy wpakowałem. Taka edukacja powinna być darmowa i zaczynać się od szkół podstawowych. Oczywiście nasze pokolenia są stracone, wychowywane przez nauczycieli komunistów którzy nie wiedzą co jest teraz, robią ciągłość programową z czasów komuny. Ale te najmłodsze generacje można by ogarnąć... ale do tego potrzeba nowych kadr, z nową myślą i wizją sportową.

Trochę chyba z tematu "zboczyliśmy", ale ja tak czasami mam "na grubo" :)
96
Filmy / Odp: Bat w filmie
Ostatnia wiadomość przez kooniu - Lis 22, 2019, 08:50 pm
no prosze kolejny raz mnie zaskoczyles - zarowno pania Batog ( piekny przykład biczy ;) ) jak i tymi energetycznymi - zrobilem kiedys taki ktory planowalem podlaczyc do paralizatora spleciony z tasm do pastucha elektrycznego - nigdy go nie wyprobowalem niestety , ale moze wroce do pomyslu ;)
97
Filmy / Odp: Bat w filmie
Ostatnia wiadomość przez KO - Lis 22, 2019, 09:02 am
Tym razem bicz w sf. Star Trek - Stacja kosmiczna. To może jeden z gorszych seriali ze świata ST (szczególnie końcówka jest kiepska) ale pojawiła się tam rasa Ferengi. To takie złośliwe kur...le nastawione na zarabianie kasy za wszelką cenę (coś jak urząd skarbowy).

Ogólnie nie prowadzili wojen, nie mieli więc armii. Ich jedyną bronią osobistą były energetyczne bicze. Dość krótkie i grube. W czasie użycie świeciły się na niebiesko. Używało się ich tak jak zwykłego bicza czyli trzeba było wykonać crack w stronę celu. Różnica polegała tylko na tym że z bicza Ferengi wylatywała porcja energii w postaci żmijkowatej błyskawicy.a jeśli już mówimy o biczy w filmie. To proszę Andrea Batog - aktorka włoska.

98
Zacznijmy od tego żeby dzieciaki w szkołach w ogóle miały w-f... w latach 30 XX wieku w Polsce opracowano coś służącego do WYCHOWANIU przez ćwiczenia fizyczne (a nie tylko usprawnianiu) nazywało to się "Gimnastyka ruchu docelowego" i naprawdę żałuje że to tak nie wygląda.

A kije... uderzyłby się taki wycacany chuderlak w paluszek i nauczyciel wf musiałby drżeć o posadę.

a może zamiast ratanowych kijów palcaty? (ja bym jeszcze zapasy dorzucił, tak w ramach ogólnorozwojówki)
99
Dziadowski bicz / Odp: 90 kilogramowy chiński bi...
Ostatnia wiadomość przez zwirek - Lis 15, 2019, 11:31 pm
Cytat: KO w Paź 11, 2019, 01:19 pmTu dopiszę, bo jak już tu zacząłem pisać o chińskich biczach to będę konsekwentny. Chyba że admin wydzieli...

Pod poniższym linkiem można znaleźć link do zabawy z 90 kilogramowym biczem.

90 kg chiński bicz

Nie wiem czemu ta zabawa ma służyć, chyba tylko zabawie. Oni lubią hałasować. Może to i nie jest specjalnie klasyczne, ale na filmie wspaniale widać jak fala siły porusza się wzdłuż ciała bicza.
w 49 sekundzie pomocnik przesuwa koncowke bata - i ten papieros w ustach...no jakbym znowu w Chinach był ;)
100
Użytkownicy bicza - przywitaj się! / Odp: Zwirek
Ostatnia wiadomość przez Krzysztof Milewski - Lis 12, 2019, 08:09 am
mu mu
witamy :D
Strony 1 ... 8 9 10