Sty 23, 2020, 09:18 am

Aktualności:

SMF - Just Installed!


Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
mu mu
ej no czasem jakis pokaz musze zrobic to krzywdy turystom nie moge robic bo sie bedzie organizator czepial :P
2
Kris, odkąd ty się martwisz krzywdą ludzką podczas walki czy nawet treningu? W nie jednej części Polski masz złą opinię, a nawet zagranicą też muszą na ciebie uważać.

Może to nie jest bezpieczny sposób ale ja bym spróbował przetopić ołowiane plomby i zrobił coś owalnego, ale bardziej spłaszczonego. Ołów jest na tyle fajnym materiałem że można go zacisnąć przeciągając przez środek sznurek czy inne tego typu kształtem materiał/tworzywo.
3
Chyb wszyscy wynajmiemy jedną miejscówkę. Przy większej grupie może da się jakieś upusty ogarnąć. Albo nawet wspólnie jakieś jedzenie zorganizować po taniości: ktoś kupuje chleb, ktoś jajka ugotuje na twardo, a ktoś zorganizuje konserwy tyrolskie ;)

Przede wszystkim musi być dostęp do bieżącej wody, ja zamierzam nie tylko siebie przeczołgać, a tych opornych nawet za włosy i do gleby - trzeba później opłukać ten kuch pobitewny ;)
5
Jakoś się zabierzemy, ale ciekawe jak z noclegami.
6
mu mu
no oczywiście się postaram przybyć :D
7
mu mu
a pomysł na jakiś ciężarek żeby z obciążeniem na ludziach stosować i za dużej krzywdy nie zrobić?
8
czasem stosuję ;). Mały cięzar np. nakretka, zwalnia koncówkę do poddziękowej ale nadal spokojnie bat chodzi jak bat, wiekszy cięzar np.ostrze czy cięzarekpowoduje ze bat zaczyna chodzić jak łańcuch czy inna broń tego typu .
9
Dodanie małego obciążenia na końcu bicza jest fajnym motywem, większa pewność że cel będzie obwiązany skuteczniej. Takich tego typu rekonstrukcji na świecie jak najwięcej, w sensie że każda ziemia na przestrzeni lat miała swoją kulturę która z czasem się zmieniała. Plusik za film :)
10
to jedna z najlepszych takich grup, i chyba jeden z dwóch filmów pokazujących ze mozna uzbroić cracker (ten drugi był z sayoc i został usunięty)
Strony1 2 3 ... 10