15-16 sierpień 2020 Warszawa

Zaczęty przez kooniu, Maj 29, 2020, 09:11 pm

Poprzedni wątek - Następny wątek

kooniu

W związku z tym ze znamy termin - czyli 15-16 sierpień roku zarazy czyli A.D.2020 i miejsce czyli Wioska żywej archeologi w warszawie odpalam na nowo wątek informacyjno -organizacyjny tu również - niektórzy może nie maja FB  8)

formuła ograniczona, nie robimy masówki ale raczej spotkanie nas organizatorów by wypracować formułe za rok a pzrede wszystkim poznać sie osobiście, dobrze bawić i przy okazji czegos nauczyć .

Sebastian Zawadzki

Jak pisałem wcześniej, najpierw czekam na telefon w sprawie moich szkoleń, po odbębnieniu szkolenia wyrównawczego będę zapewne zapoznany z grafikiem miesięcznym, a tam albo mnie gdzieś zapiszą, albo sam będę miał możliwość zapisania na konkretne dni. Tak więc, powinienem być, ale dopóki się nie nowiem co i jak to jestem pod znakiem zapytania.

Natomiast zachęcam innych, kto nie bardzo wie o co chodzi, niech śmiało tu pisze, albo zgłosi się do mnie czy Koonia - wyjaśnimy :)

MereMre

Cze 03, 2020, 08:01 pm #2 Ostatnia edycja: Sie 29, 2020, 08:42 pm by MereMre
1) Cel zlotu
Integracja grup sparingowych, które istnieją w Sparujemy.pl, oraz ludzi zainteresowanych tematyką sportu, walki z użyciem wszelakiej broni białej, kijów, batów w formule full- i semi-contact. Promowanie sportów walki oraz przedstawienie nowych i mniej popularnych technik walki z użyciem broni.
2) Termin:  15 (sobota) - 16 (niedziela) sierpnia 2020
3) Odbiorcy
Osoby należące do grup istniejących w Sparujemy.pl; przyjaciele będący zaangażowani w inne organizacje i promujący sporty walki; osoby spoza kręgu - tzw publiczność, która będzie miała wstęp na teren wioski.
4) Miejsce zlotu
Wioska Żywej Archeologii - Warszawa
Wioska Żywej Archeologii mieści się przy Domu Kultury Świt (ul. Wysockiego 11) na Bródnie i jest czynna codziennie. Tutaj prosiłabym osoby z grupy NSS, które znajdują się na miejscu Jan Niecki, Artur Bednarek- najlepiej, aby dogadały tą kwestię z właścicielem.
Możliwości nocowania w wiosce: ewentualna opcja dla osób spoza Warszawy
Możliwość nocowanie u Tymka lub innych - zależy od ilośći osób - wyklaruje się w sierpniu.
Dojazd do miejsca spotkania: wszystko najlepiej w postaci mapki, parkingi, najblizsze sklepy, najblizsze restauracje, nablizsze noclegownie jesli ktos nie bedize chciał spac w wiosce. Kinga Krawczunas Jakubowska
5) Grafika informacyjna -  na dniach zrobi ją Jan Niecki, po to aby wysłać info dla pozostałych grup sparingowych, jak cos robić to dobrze. Dodatkowo wystawimy wydarzenie otwarte przez strone sparujemy.pl.
6) Harmonogram -
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/269753554108376/
15.08.2020 sobota 14:00 - otwarcie zlotu 14:30 - 19:00 - wystąpienia: lista osób i pokazów niżej 19:00 -  około 23:00 - ognisko integracyjne na terenie wioski: pare wyznaczonych osób pojedzie po zakupy - zrobimy zrzutke na jedzenie, 2 osoby będą ogarniać ognisko.
16.08.2020 niedziela
10:00 - 14:00 wspólny trening, spotkanie sparingowe; podział osób na konkretną broń i styl, występujący mogą w praktyce pokazać jak sie walczy ich sposobem, porozmawiać z zainteresowanym uczestnikiem, sparingować się, uczyć, pokazywać ich techniki.
7) Pokazy
Występujący, czyli osoby chcące pokazać swoją technikę walki, swój styl lub coś nowego, mało popularnego, innego, ciekawego w sportach walki:
Broń, styl / osoba, grupa:
14:00 - 14:20 - otwarcie zlotu, powitanie, kwestie organizacyjne
14:25 - 15:20 - Dziadowski bicz - Andrzej Kooniu Jasztal 15:25 - 16:20 - Walka wręcz dla szermierzy - Krystian Przybysz
16:25 - 16:45 - Szermierka szablą historyczną - Na Ubitej Ziemi
16:50 - 17:45 - Sportowa walka nożem - Roman Minikayev 17:50 - 18:40 - Whip Fighting Sport - Mixfight & Whip Sport
Proszę pisać, kto chciałby wystąpić, co przedstawić, ile by mu to np zajęło. Fotograf: Piotr Wideryński - za uprzejmością :)
8) Regulamin zlotu - link : https://docs.google.com/document/d/1aJGCUM-ColAXomxJ1MX4nqzFTH7UzfhG-fcsaoVksfA/edit?usp=sharing
9) Deklaracja uczestnika zlotu - narazie nie obowiązuje, raczej do przeczytania i ewentualnie podpisania regulamin.

kooniu

Dziadowki bicz - normalnie spokojnie mieszcze sie w 3 godzinnym seminarium z przedstawieniem całego systemu łaczbnie z robieniem dziada, ale tymrazem robienie odpusciłbym a dodał zamiast nich scenariusze - ale oczywiscie moge skrócic lub wydłuzyc jakby kogos nie znudziło wałkowanie walki sznurkiem :P

Sebastian Zawadzki

Scenariusze? Czyżby będą wątki fabularne i rzuty kością? Oczywiście kością przeciwnika ;)