15-16 sierpień 2020 Warszawa

Zaczęty przez kooniu, Maj 29, 2020, 09:11 pm

Poprzedni wątek - Następny wątek

kooniu

W związku z tym ze znamy termin - czyli 15-16 sierpień roku zarazy czyli A.D.2020 i miejsce czyli Wioska żywej archeologi w warszawie odpalam na nowo wątek informacyjno -organizacyjny tu również - niektórzy może nie maja FB  8)

formuła ograniczona, nie robimy masówki ale raczej spotkanie nas organizatorów by wypracować formułe za rok a pzrede wszystkim poznać sie osobiście, dobrze bawić i przy okazji czegos nauczyć .

Sebastian Zawadzki

Jak pisałem wcześniej, najpierw czekam na telefon w sprawie moich szkoleń, po odbębnieniu szkolenia wyrównawczego będę zapewne zapoznany z grafikiem miesięcznym, a tam albo mnie gdzieś zapiszą, albo sam będę miał możliwość zapisania na konkretne dni. Tak więc, powinienem być, ale dopóki się nie nowiem co i jak to jestem pod znakiem zapytania.

Natomiast zachęcam innych, kto nie bardzo wie o co chodzi, niech śmiało tu pisze, albo zgłosi się do mnie czy Koonia - wyjaśnimy :)

MereMre

1) Cel zlotu
Integracja grup sparingowych, które istnieją w Sparujemy.pl, oraz ludzi zainteresowanych tematyką sportu, walki z użyciem wszelakiej broni białej, kijów, batów w formule full- i semi-contact. Promowanie sportów walki oraz przedstawienie nowych i mniej popularnych technik walki z użyciem broni.
2) Termin:
15 (sobota) - 16 (niedziela) sierpnia 2020
3) Odbiorcy
Osoby należące do grup istniejących w Sparujemy.pl; przyjaciele będący zaangażowani w inne organizacje i promujący sporty walki; osoby spoza kręgu - tzw publiczność, która będzie miała wstęp na teren wioski.
4) Miejsce zlotu
Wioska Żywej Archeologii - Warszawa
Wioska Żywej Archeologii mieści się przy Domu Kultury Świt (ul. Wysockiego 11) na Bródnie i jest czynna codziennie.
Tutaj prosiłabym osoby z grupy NSS, które znajdują się na miejscu Jan Niecki, Artur Bednarek- najlepiej, aby dogadały tą kwestię z właścicielem, jak to może wyglądać, czy maja jakies barierki i inne sprzęty zeby użyczyć, stworzyć pole kwadratowe dla osób występujących, kto moze przebywać na tym terenie, ile moze byc osob maksymalnie, czy mozna zrobić w sobote wieczorem ognisko, ile jest miejsc do spania, jak wygladałaby umowa i czy należy taką z nim podpisać, czy sa jakies organiczenia? Jesli tak, to należy spisac umowe i jasno je wyklarować.
Umowa z właścicielem: w trakcie
Możliwości nocowania w wiosce: w trakcie
Dojazd do miejsca spotkania: wszystko najlepiej w postaci mapki, parkingi, najblizsze sklepy, najblizsze restauracje, nablizsze noclegownie jesli ktos nie bedize chciał spac w wiosce.a
5) Plakat?
Pytania do Was: Czy chcemy tworzyć plakat? Czy chcemy sie promować? Jeśli tak to po co? Czy będziemy drukować plakaty i naklejać w miejscach strategicznych lub przy wejsciu do Wiosku w celu informacyjnym? Czy chcemy promować plakat tylko w internecie? Czy chcemy, żeby ludzie z publiki mieli wstęp? Nadmieniam, że nazwa zlot zobowiązuje tylko członków lub osoby wtajemniczone.
Jeśli chcemy plakat to: należy napisać tekst, który znajdzie się na plakacie (nazwa, cel, data, harmonogram, osoby wystepujace, loga organizatorów oraz osób występujących, ew. nazwiska). Z tego co mowi Sebastian Zawadzki to zdjęcia i background plakatu już jest.
6) Harmonogram - w trakcie, zarys
15.08.2020 sobota
11:00 - otwarcie Zlotu
12:00 - 15:00 - pokazy - lista osób i pokazów niżej
15:00-16:30 przerwa obiadowa (może być na miejscu, jesli można robić ognisko, możemy zrobić zrzutke dla osób, które beda przebywać w wiosce i które będą chciały tak jesc, mozna zrobić jakis kociołek z jedzeniem, grilla itp, lub po prostu wybrać sie do restauracji - prościej - zjeść dopiero kolacje - info niżej)
17:00 - 22:00 ognisko integracyjne na terenie wioski (jesli jest mozliwosc), (część tylko dla osób wtajemniczonych, żadnych widzów i publiki) ; uczestnicy to organizatorzy, występujący, najbliższe osoby, przyjaciele, ludzie zaangażowani w Sparujemy.pl i zlot.
16.08.2020 niedziela
9:00 - 14:00 wspólny trening, spotkanie sparingowe (część tylko dla osób wtajemniczonych, żadnych widzów i publiki); podział osób na konkretną broń i styl, występujący mogą w praktyce pokazać jak sie walczy ich sposobem, porozmawiać z zainteresowanym uczestnikiem, sparingować się, uczyć, pokazywać ich techniki.
7) Pokazy
Występujący, czyli osoby chcące pokazać swoją technikę walki, swój styl lub coś nowego, mało popularnego, innego, ciekawego w sportach walki:
Broń, styl / osoba:
Dziadowski bicz / Andrzej Kooniu Jasztal
Whip Fighting Sport / Sebastian Zawadzki
Pokaz walki nożem / Jan Niecki Artur Bednarek
moja propozycja Szermierka szablą historyczną / Adam Jaworski
? / ?
Proszę pisać, kto chciałby wystąpić, co przedstawić, ile by mu to np zajęło.
8) Regulamin zlotu - w trakcie
9) Deklaracja uczestnika zlotu - w trakcie

kooniu

Dziadowki bicz - normalnie spokojnie mieszcze sie w 3 godzinnym seminarium z przedstawieniem całego systemu łaczbnie z robieniem dziada, ale tymrazem robienie odpusciłbym a dodał zamiast nich scenariusze - ale oczywiscie moge skrócic lub wydłuzyc jakby kogos nie znudziło wałkowanie walki sznurkiem :P

Sebastian Zawadzki

Scenariusze? Czyżby będą wątki fabularne i rzuty kością? Oczywiście kością przeciwnika ;)