Lut 24, 2020, 05:38 am

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Dlaczego strzela bicz

Zaczęty przez KO, Paź 30, 2019, 03:21 pm

Poprzedni wątek - Następny wątek

KO

To dla ludzi którzy chcieliby wiedzieć dlaczego to działa i jak. Niby to wszystko wiedziałem ale ktoś w końcu zebrał to w jedną całość. Wiem już w końcu dlaczego nie mogę zrobić pętli na swoim biczu i dlaczego lepiej strzelam kiedy robię dłonią "kropidło".

kooniu

dobry film :) zrozumieć mechanikę to połowa sukcesu :)

Sebastian Zawadzki

Film świetny, jeżeli chodzi o część teoretyczną to wreszcie zrozumiałem coś w prosty i przystępny sposób. Film jest zapodany w odpowiednim momencie dla mnie :D

Z takich ciekawostek. Pan który robi zdezorientowane miny w 25 sekundzie filmu robi takie same miny jak ja podczas wyplatania czy skręcania pejczy i floggerów. Czasami po maratonie kilkugodzinnym wchodzę z takimi tikami do kuchni, a domownicy się pytają "co ze mną się dzieje". Taką pracę muszę wykonywać częściej, ale w mniejszych ilościach. Później podczas wstawiania w internety również tak samo reaguję, ale robię to szybko, byle zrobić i wyłączyć komputer ;)

Dzięki za materiał, bo również jest tam podane polskie opracowanie "Fizyka strzelającego bicza", a znalazłem przy okazji jeszcze poprawione opracowanie "Fizyka trzasku z bicza". Będzie co czytać :)

kooniu

tylko z tym ,,biczem australijskim,, troszkę poszedł za daleko pokazując ... amerykańskiego nowoczesnego bulla ;)

Sebastian Zawadzki

Kooniu chodzi o to, że Australijczycy wzięli wzorzec zaczerpnięty z najnowszych filmów wychodzących ze stajni Hollywood ;) Chyba chodzi o słynną rozkminę co było pierwsze "jajo, czy kura?" ;)